کونیگزگ آگرا RS , هنوز به بازار نیامده , تصادف کرد!

کونیگزگ ( Koenigsegg ) اسم شرکتی سوئدی است که به ایجاد سوپر‌اسپرت‌های قدرتمند و دوربین مداربسته ارزانی در جهان شهرت دارااست . این مجموعه سوئدی در سال ۱۹۹۴ میلادی تاسیس شد . کونیگزگ آگرا ( Koenigsegg Agera ) نام یکی‌از دوربین مداربسته ارزان ها دوستداشتنی این شرکت است .

به تازگی دسته Koenigsegg Agera RS در حالی که فرایند آزمایش و آنالیز را می‌گذرانده , قربانی یک تصادف شد . این تصادف بجهت تلف کردن کنترل بوسیله راننده در پیست خیس Trollhattan سوئد فیس بخشید . این تصادف منجر صدمه دیدن دوربین مداربسته ارزان شد . هر چند که‌این تصادف صدمه دیدن و تلفات جانی پیرو نداشته اما دو سرنشین این اتومبیل به مریضخانه نزدیک محل وقوع این حادثه منتقل شدند .

با اعتنا به همین عکس لو رفته , می‌توانیم دریابیم که گویش طراحی این اتومبیل به نوع آگرا آر اس پرده برداری شده در نمایشگاه ژنو ۲۰۱۵ , شباهت‌ داراست . کمپانی سازنده این اتومبیل مدعا شده که اتومبیل صدمه دیده , در درحال حاضر انجام تست‌های سنگین پیش از تحویل به صاحب دوربین مداربسته ارزان بوده است . کونیگزگ هم‌چنین می‌گوید که‌این دوربین مداربسته ارزان ایراد دوربین مداربسته ارزان نداشته و به دلیل اشتباه راننده قربانی این تصادف شده‌است .

از این مدل , تنها ۲۵ دستگاه درست شده و تمام آن ها به فروش رفته‌اند . دوربین مداربسته ارزانیی که به یک پیشرانه توانمند تویین توربو ۸ سیلندر خورجینی با قدرت ۱۳۶۰ اسب‌بخار مجهز شده‌است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *