هنگامی که مک‌لارن , سوپراسپرت ارزان‌نمایندگی پاناسونیک تهران می‌سازد

شاید خیلی‌ از ما عشق و علاقه متعددی به فیزیک و ریاضی نداشته باشیم ولی پذیرش کنیم که بعضی از مفاهیم آن برای ما کاربردی و صد اما , لذت بخش است ; مثلا سرعت , سرعت یعنی هیجان , یعنی شم متعدد که به لطف جاری شدن آدرنالین در تن لحظات متفاوتی را برای ما رقم میزنند .

ساده‌ترین راه برای تجربه این احساس متعدد , نشستن پشت امر نمایندگی پاناسونیک تهران و تخت کردن گاز است . درحال حاضر در حالتی که اتومبیل شما نمایندگی پاناسونیک در تهران باشد , حتما شم متفاوتی را نیز تجربه میکنیم . سوپراسپرت‌ها نماینده آن می‌باشند که ما را به حداکثر سرعت در کم‌ترین دوره برسانند اما برای فراهم کردن یکی از آن ها باید هزینه زیادی را نیز متقبل شویم .

ولی صبر کنید , احتمال دارد همگی آنها خیلی لاکچری نباشند! ممکن است نیازی نباشد که بسیار ثروتمند باشیم تا مالک یکی از آنان شویم . مک‌لارن ۵۷۰s Spider جدید , مثال بی آلایش برای خرید یک سوپراسپرت نسبتا ارزان‌نمایندگی پاناسونیک تهران در کلاس خود است . این جور مک‌لارن , ۲۰۸ هزار دلار بها دارد که درمقابل بوگاتی شیرون ۳ میلیون دلاری , یک سوپراسپرت ارزان‌نمایندگی پاناسونیک تهران جلوه می‌نماید .

مک‌لارن ۵۷۰s Spider , یک پیشرانه تویین توربو ۸ سیلندر خورجینی با حجم ۳٫۸ لیتری داراست که میتواند توانی متساوی ۵۶۲ اسب‌بخار را ساخت نماید . به لطف همین پیشرانه حاذق , رسیدن از درحال حاضر سکون با‌گاز ۹۷ کیلومتر بر ساعت , ۳٫۱ ثانیه فرصت می‌برد . در‌حالتی که سوار این نمایندگی پاناسونیک تهران گردید می‌توانید حداکثر سرعت ۳۲۸ کیلومتر بر ساعت را تجربه فرمائید .

باز و بسته کردن سقف مک‌لارن ۵۷۰s اسپایدرحدود ۱۵ ثانیه ارتفاع می کشد . در حالتی‌که قصد گشوده و بسته کردن سقف ۵۷۰s Spider را داشته باشید , نیازی وجود ندارد که نمایندگی پاناسونیک تهران را بی تردید متوقف فرمائید ; چراکه این منظور تا سرعت ۴۰ کیلومتر بر ساعت نیز صورت می‌گیرد .

از این نمایندگی پاناسونیک تهران قرار است ۴۰۰ دستگاه ایجاد شود . همان‌طور که گفتیم , مشتری علاقمند برای خریداری این نمایندگی پاناسونیک تهران می بایست ۲۰۰ هزار دلار هزینه نماید . این نمایندگی پاناسونیک تهران در دو رنگ زرد و آبی‌رنگ ویژه با‌ نام‌های Sicillian Yellow و Vega Blue عرضه میشود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *