تلفن هوشمند و سرگرمی های باطن اتومبیل

امروزه تلفن های هوشمند می‌توانند به سادگی قابلیت پخش نوا و در اختیار گرفتن سیستم صوتی خرید خودرو فروش خودرو را با یک اتصال ساده در دسترس راننده قرار دهند , ولی برای این کار راننده ناچار است هر بار که خواست موسیقی را عوض کند از تلفن اش استفاده کند . زیرا این روش میتواند حواس راننده را پرت نماید . خرید خودرو فروش خودروسازها روش های دیگری را ترجیح می‌دهند , همچون امکان تشخیص گفتار راننده و تبدیل آن به امر یا استفاده از کلیدهای بزرگ و منحصر روی دستور خرید خودرو فروش خودرو . از سویی برای کاربردی تر کردن سیستم های صوتی خرید خودرو فروش خودرو توده ای بر این باورند که خوبتر است در ازای به کارگیری از یک سیستم صوتی توسط خرید خودرو فروش خودروساز در راس داشبورد , جایی تعبیه شود تا بتوان هر جور تبلتی را در آن قرار بخشید . آن وقت غیر از تغییر و تحول در طریق پخش ترانه , پنجره ای از خصوصیت های غیرقابل مقایسه پیش روی راننده باز میشود . در واقع یک تبلت می‌تواند جایگزین تمام دستگاه های غیروابسته ای شود که برای مراد های متعدد روی اتومبیل نصب گردیده اند .

مدتی است شرکت هایی مثل آی بی ام , مایکروسافت همپا با کمک های اپل و گوگل در حالا کار روی گسترش سیستم تشخیص صوت درون اتومبیل می باشند . در این باره دستیار صوتی اسم آشنای اپل ـ سیری ـ طبیعتا باید جاذبه بالایی برای خرید خودرو فروش خودروسازان داشته باشد در حالی که شرکت آئودی , گوگل را برگزیده است . از سویی خرید خودرو فروش خودرو های نو عمدتا با سیستم منحصربه‌فرد خودشان تجهیزات دیجیتالی ارائه میدهند تا اتصال به گوشی تلفن هوشمند یا تبلت استفاده کننده .

محصول تازه آئودی به اسم A۳ مجهز به یک ماژول برقراری رابطه نسل چهارم ( LTE ) و مداری نو است که به تمام تولید ها دیجیتال سرنشینان متصل می شود . با این سیستم به جای منفعت از یک مقر داده منسوخ , خرید خودرو فروش خودرو دائما به وب متصل است و داده های موردنیاز خود را برای مسیریابی از گوگل اخذ می کند . بدین ترتیب غیر از یافت کردن منش , می بضاعت برای هر چیزی در اینترنت جستجو کرد . علاوه بر این به امداد گوگل , آئودی توانسته سیستمی تازه تحت عنوان POI را فعال سازی کند . به عنوان مثال در صورتی‌که هر یک از سرنشینان درون اتومبیل عبارتی همچون «کیک خامه ای» را به گویش آورند , خرید خودرو فروش خودرو بلافاصله از طرف گوگل نزدیک ترین قنادی ها را به سرنشینان معرفی می کند . طبیعتا در حالتی‌که راننده گرسنه نیز باشد , فقط با بیان گرسنه ام می تواند از خرید خودرو فروش خودروی خود نزدیک ترین غذاخوری را در جایی که هیچ شناخت از آن محل ندارد , بیابد .

آتی
اپل و گوگل در هم اکنون تدارک نسخه ای از سیستم های برهان منحصر خود ( اندروید و آی اواس ) منحصر خرید خودرو فروش خودرو می‌باشند . هم اکنون اپل با سیستم CarPlay خویش ـ که در برخی خرید خودرو فروش خودروهای ولوو و مرسدس بنز به کار خواهد رفت ـ پیشگام است . درصورتی که گوشی تلفن آیفون خود را درون خرید خودرو فروش خودرویی که به این سیستم مجهز است وصل کنید , منوهای آی وی اس همچون آیفون با چهار آیکون در هر ردیف به نمایش درمی آید . البته نه تمام برنامک ها بلکه آنهایی که اکثر ربطی به موسیقی دارا هستند , باطن خرید خودرو فروش خودرو به نمایش درمی آیند . بنابراین نباید توقع برنامه هایی مثل اینستاگرام و اسنپ چت را داشته باشید , صرفا پیامک‌های خویش اپل در اختیار است که سیری نقش رابط محل ورود آن را بازی می نماید تا حواس راننده از جاده پرت نشود . غیر از یوزرها اپلی صاحبان تلفن های اندرویدی نیز می توانند با بلوتوث یا رابطه یو اس بی دستگاه خود را متصل نمایند .

مادامی که خرید خودرو فروش خودروهای بدون راننده به دعوا داغ روز بدل گردیده اند و در حالا پیمودن مسیر تکاملی خود میباشند , نمایشگرهای اختصاصی برای راننده بدور از ذهن وجود ندارد . تصور کنید خرید خودرو فروش خودرو درحال جنبش است و راننده به جای عوض کردن دنده دارااست صحنه تعقیب و فرارو گریز فیلم سینمایی محبوبش را تماشا می کند! در حال حاضر نمایشگرهایی برای راننده موجود است , اما محدود به HUDها میشود که اطلاعات محدودی اعم از سرعت را در برابر چشمان راننده روی شیشه جلوی اتومبیل قرار می دهد . گوگل بر این اعتقادوباور است که عینک ابداعی اش میتواند داده ها بیشتری همچون پیامک ها را به راننده نشان دهد بدون اینکه باعث حواس پرتی او شود .

از همین حالا می اقتدار پیش بینی کرد آینده خرید خودرو فروش خودروها هم مانند خیلی دیگر از وسایل زندگی روزانه به گوشی تلفن های هوشمند گره خواهد خورد . ممکن است روزی برسد که حتی بتوان فرمان خرید خودرو فروش خودرو را به دست گوشی بخشید و آن را بدین طرف و آن طرف جهت دهی کرد &# خرید و فروش خودرو ;

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *