ارزیابی خطاهای سرچ کنسول گوگل در پلاگین دستگاه لیزر

من بارها به کنسول دستگاه لیزر جستجوی گوگل اشاره کرده ام . پیش از این به اون گوگل وبمستر تولز می اعلام کردن و جایی است که به شما اذن می روستا بدونید چه وقتی خطای خزش درخصوص سایت وجود داره . قبلا به قدرتمندی این ابزار اشاره کردم .

وقتی که اون رو تهیه کردید , می تونید در زیر Yoast و کنسول جستجو همگی خطاهای دستگاه لیزر خودتون رو ملاحظه کنید . من قصد دارم وب سایت زنده ای را به شما نشون بدم تا مشاهده کنید ایرادات در کنسول جستجوی گوگل چه طور هستن و چطور می تونید اون ها رو برطرف نمایید . اگه چیزی در‌این بخش نمی‌بینید باید نخست تایید هویت رو انجام بدید یا این که اگه مثل صفحه نمایش دستگاه لیزر من بود اگه چیزی در اون وجود نداشت , تنها جداول دستگاه لیزر خالی بود به این معنیه که گوگل زمان کافی برای یافتن ایرادات رو نداشته یا تارنما شما کاملا عاری از خطاست .

این مراحل کمی کنده یکسری هفته برای گوگل زمان برده تا بتونه خطاهای وب سایت منو پیدا کنه , به این ترتیب اذن بدید سری به وبسایت دستگاه لیزر شخصی اینجانب بزنیم که یک سری غلط در اون وجود داشت . چیزی که اینجا می‌بینید لیستی از اشتباهات برای دسکتاپ , موبایل هوشمند و گوشی می‌باشد , برای هر خطایی تعدادی آیتم وجود داره . شما می‌تونید یک ریدایرکت ساخت کنید , بر روی View کلیک کنید یا دستگاه لیزر اون رو تحت عنوان برطرف شده آرم بزنید .


تحت عنوان مثال اجازه به این یک کدام از ایرادات رو بررسی کنیم . اکنون کنسول جستجوی گوگل به ما نمی‌گه اشتباه در چه صفحه ای هست , این یک نقص بزرگه این ابزار تنها به ما می‌گه لینک های شکسته چه ظاهری دارن . به همین حافظه بایستی کارهای تشخیصی برای فهم و شعور این موارد انجام بدیم . با این خطاها سه تکه نخستین از URL مشابه پست وبلاگی هست من اکنون سه بخش از اون آدرس رو در مرورگر خودم با نام دامنه خودم تایپ کردم اون در واقع یکی از پست های من می‌باشد اکنون می خوام پیوند های شکسته در تارنما رو پیدا کنم .

اینجانب نسبتاً مطمئن هستم که خطای جانور از این ورقه می‌باشد ماوس رو بر روی لینک و پیوند قرار می‌دم و پس از انجام اینکار در کناره پایین سمت چپ , همانطور که مشاهده میکنید اون لینک بایستی به وب سایت meetup . com بره , ولی در واقع به دایرکتوری در سایت من منتقل می شه که در اصل وجود نداره . دراین مورد به نظر می رسه اینجانب فراموش کردم عبارت http : // را قبلی از لینک قرار بدم .

برخی از اشتباهات رایج دیگه که ممکنه داشته باشید در برگیرنده نادرست تایپوگرافی و غلط املایی در لینک دستگاه لیزر میباشد . پس باید درپی این دستگاه لیزر خطاها باشیم پس کاری که می تونم انجام بدم اینه که پستم رو دستکاری کنم .

در این مکان نیز به حیث می رسه به سایت meetup . com لینک و پیوند دادم اما گشوده هم http رو یادم شد . حالا اون رو بیشتر کردم و واقعا به سایت meetup . com لینک می قریه . خوب درحال حاضر بایستی بر روی مورد Update کلیک نمایید .

اینجانب می بایست به سراغ پستم برم و تغییرات رو تایید کنم حال ظواهر بهتری داره بر روی این کلیک می‌کنم و اون رو باز می کنم . عالی این دستگاه لیزر گزینه به صدق به مجموعه meetup من لینک و پیوند داده . خوبه اکنون این اشتباه برطرف شده اگه مجدد به کنسول جستجوی گوگل بر گردم متوجه می شم که‌این خطا با نشانه Fixed نشانه گذاری شده .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *